| innutz a întrebat:

Cum se face poze de profil si coperta pe facebook?

7 răspunsuri:
| looknoo a răspuns:

Esti proasta!

| Dănuuuuu a răspuns (pentru looknoo):

Nu este proastă... Doar este certată cu româna.

| Dănuuuuu a răspuns (pentru looknoo):

În locul tău, în timpul liber aș pune mâna pe o carte.Se vede lipsa..nu pe mouse.

| looknoo a răspuns (pentru Dănuuuuu):

Bravo ai dreptate!

| innutz explică (pentru Dănuuuuu):

Ba tu esti proasta deoarece eu stiam deja vam pus intrebarea asta sa vad daca stiti si voi si cand ziceti intr-un com ca eu sunt proasta gandeste-te mai bine! Nu sti nimic!

| Dănuuuuu a răspuns (pentru innutz):

Draăguța, te ataci singură. Nu mă deranjează că ai pus întrebarea, mă deranjează că nu ești în stare să legi două cuvinte. Poate sunt eu proasă dar educația ta lasă de dorit. Te-am pupat :*

| looknoo a răspuns (pentru Dănuuuuu):

Ooo! imi place cum gandesti si fetita Danuu are dreptate!