| sisiucar a întrebat:

Daca imi vopsesc părul negru culoarea mea naturala va reveni după mai multe spalari daca nu ma vopsesc iar?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, in cel mai rau caz se va decolora putin (in functie de culoarea parului tau) si culoarea nu va mai fi la fel de intensa decat in momentul vopsirii. Dar nu va ajunge la culoarea naturala. Doar ca ti se vor vedea radacinile.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce culoare naturala ai?

| Annie186 a răspuns:

Nu. Cand iti va creste parul, radacinile vor avea nuanta parului inainte de a fi vopsit.

| Mirela2904 a răspuns:

Nu chiar...