| Popescu1Andrei2 a întrebat:

Daca iti faci tatuaj poti sa faci cancer de piele?

7 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

E posibil dar sansele sunt mici. Mai repede faci o infectie daca salonul la care te duci nu respecta regulile de asepsie si antisepsie. Adica daca nu lucreaza curat si steril.

| Clorox a răspuns:

Sunt sanse foarte mici! Bine, doar nu te duci la o taraba de tigani sa iti faca tatuaj laughing Te duci si tu la un salon mai profesional!

| Blackrose4 a răspuns:

Dacă te duci la un salon specializat nu ar trebui să fie probleme.

| saftaiiustin a răspuns:

Da poti sa faci cancer de piele si nu sunt sanse mici... Sunt destul de mari daca alea nu sunt sterilizate bine, daca nu respecti ce zice ala
Si chestia urata e ca trebuie sa te feresti toata ziua sa nu il ti la soare

| Xozi a răspuns:

Depinde. Dacă te duci la un salon specializat sunt șanse foarte mici să faci cancer de piele, însă dacă te duci la o persoană random care face tatuaje întreg orașului la preț redus fără să sterilizeze pistolul e destul de periculos.

| VallyB a răspuns:

Da! Poti citi mai multe aici - http://www.descopera.ro/......aci-cancer