| lovelovelove a întrebat:

Daca iti speli parul cu sapun in loc de sampon patesti ceva? adica nu sapun de casa sapun obisnuit... intrebam doar asa din lipsa de ocupatie

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ti se incleiaza parul si trebuie sa il limpezesti cu apa cu otet sau sa pui balsam si apoi sa il clatesti iar.

| Ionutzsa a răspuns:

Nuuu!
sa nu faci prostia asta, am facut-o eu la tara, ca nu mai aveam sampon, era seara si magazinu departe si imi era lene laughing si mi s-a facut parul ca sarma a doua zi straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Roby67 a răspuns:

Daca oricum nu ai ce face, spala-te cu sapun de casa cu multa soda, pentru ca sa ai ce face dapa aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.

Daca te speli cu toate porcariile o sa faci matreata, asa ca iti recoman samponul.

Dar te poti spala si cu sapun."DOVE".Atat.Numai ala e bun si pentru. par.:X