| adellina a întrebat:

Daca m-am facut cu nuantator negru si acum vreau sa imi fac parul cu vopsea, tot culoarea negru, trebuie sa astept sa se duca nuantatorul sau pot pune direct pe el?happy

Ms.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți face peste el dar se arde prea tare, aștepți până curge tot nuanțatorul din păr.
Pa, pa.

| Lorelai a răspuns:

Te poti da cu vopsea cand vrei tu, nu trebuie sa astepti sa se duca nuantatorul, nu e nici o problema.happy

| greenish a răspuns:

Poti sa te vopsesti cu vopsea.nu e nici o problema.

| marymaryanne a răspuns:

Buna.sigur ca te poti da peste.nu se intampla nimic.si eu am facut asa. pup

| helloღkitty a răspuns:

Trebuie sa astepti sa se duca cu nuantatorulhappy