| BullyMints a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre nuantatoare?
Am citit pe diferite site-uri ca pe unele fete le-a prins ploaia si li se scurgea nuantatorul pe haine ...Se poate intampla asta?
Eu sunt satena si as vrea sa ma dau cu nuantator negru... credeti ca o sa iasa bine?
[ Nu vreau sa folosesc vopsea! ]
[ FUNDA :* ]
Dar trebuie sa ma decolorez inainte sa aplic nuantatorul? [ asa mi s-a spus la coafor big grin ]

Răspuns Câştigător
| elena4ever a răspuns:

Cred ca o sa iti prinda nuanatatorul negru. M-am dat si eu dar sa luat la vreo 10 spalari.Si nu trebuie sa te decolorezi
fundita PLS

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu cred ca o sa iti iasa pentru ca tu vrei sa il mai inchizi putin si sigur va prinde pe par.Eu m-am facut cu nuantator de mai multe ori si mi-a iesit, eu fiind satena am incercat roscat si un blond coniac si mi-au iesit ambele, cu atat mai mult iti vor iesi tie.In legatura cu nuantatorul stii ca se ia dupa cateva spalari, la mine a tinut aproape o luna, iar despre ploaie nu stiu ce sa iti zic pentru ca nu mi s-a intamplat, insa cred ca sunt slabe sanse sa iasa pe haine culoarea de la nuantator din cauza unei ploi.Numai bine!

| TaylorSwift a răspuns:

Pai depinde ce nuantator iti alegi( de la ce firma)... daca alegi ceva natural exista 80% sanse sa se intample ceea ce spuneau fetele pe forum si pe deasupra nu se stie daca culoarea o sa prinda cu siguranta. Daca alegi ceva cu,, chimicale'' o sa existe 10% sanse sa se intample ceea ce povesteau fetele de pe forum, deoarece culoarea se fixeaza din cauza a ceea ce contine.