| MarinaDmg18 a întrebat:

Daca ma decolorez si am parul saten ce culoare va iesi?
Help.
Dau fundita.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Va ieşi o nuanţă de blond.

| J0B0MAT a răspuns (pentru J0B0MAT):

Dar ar fi mai bine să mergi la un salon, să nu te decolorezi singură.

| RareşTPUro a răspuns:

Nu va fi culoarea parului tau natural. Va fi o culoare decolorata cu o nuanta a parului tau natural. Ca sa fie culoarea parului tau, trebuie sa astepti sa-ti creasca si sa-l tunzi.

| SorayaYG a răspuns:

Cel mai probabil iti va iesi blond la radacini (si prin blond nu vreau sa intelegi un blond frumos, platinat, ci un galben ca un puilaughing ) iar pe lungime un portocaliu. Cel putin eu asa am patit ^^. Bafta