| Alysée a întrebat:

Daca ma duc la salon pentru epilare o sa imi ia si firele de sub piele sau tot cu ele o sa raman? funda
si poate dati si un pret
mersi

2 răspunsuri:
| Abcd_3874 a răspuns:

Nu are cum sa-ti ia si firele acelea. ceara ia doar ce este la suprafata. odata ce sunt crestute sub piele nu prea are cum. si un pret.in jur de 30 Ron

| Cristina_2871 a răspuns:

O sa ti-le ia de sub piele, deoarece la coafor te epilezi cu ceara iti va smulge firelewinking Cam o luna nu o sa-ti mai creasca big grin, la inceput o sa te doara putin dar dupa aia o sa te obisnuiesti :*
Nu costa foarte mult 20 lei 30 lei depinde ce salonwinking
PA pa:*