| deea_russian a întrebat:

Au in oferta acum la lidl un aparat pentru incalzit ceara pentru epilare. Cat de util este un astfel de aparat. Eu ma fac cu epilatorul, dar as incerca si asta ca poate merge mai repede treaba si poate voi scapa si de firele de par de sub piele. Recomandati asa ceva?

2 răspunsuri:
| Devil21 a răspuns:

Buna; Da recomandat insa nu de la Lidl, pentru ca acest supermarket nu se ocupa cu comercializarea dispozitivelor electrice de genul(dispozitivele pentru îndepărtarea părului)

| Devil21 a răspuns (pentru Devil21):

+nu se simte o mare diferență intre epilarea cu ceara si cea cu aparatul(ma refer la timp)
Pentru ca stai la fel de mult pentru a pregati ceara, benzile +cat trebuie sa astepti ca sa se racesca ceara?‍♀️
Ambele variante de epilare sunt utile.