| duduloi a întrebat:

Daca ma epilez cu zahar (ceara din zahar) doare mai tare decat daca ma epilez cu ceara normala?

2 răspunsuri:
| FabuloasaRO a răspuns:

Nu, din contra. Mai ales ca parul creste mai subtire si mult mai rar. Uite aici parerea mea despre epilarea cu zahar: http://www.fabuloasa.ro/......-cu-zahar/

| dorotich a răspuns:

Eu una ma apilez cu aparatul la 2-3 saptamani si nu am nicio problema. poate ca dureaza mai mult si trebuie sa insisti in anumite locuri, dar poti sa te epilezi singura peste totwinking