| soraya3456 a întrebat:

Buna am mustata si vreau s-o epilez mi-e frica cu ceara pentru ca doare foarte tare si cu lama am inteles ca nu se poate cryingcum s-o epilez?

Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Daca esti tipa in nici un caz nu folosi lama! foloseste ceara daca esti tip fara nici o grija lama dar ca tipa cu lama se vede extrem de urat iar mustata ti-o iei foarte usor cu ceara si nu doare deloc dar du-te la cineva sa ti-o ia prima data e mai usor si dupa te obisnuiesti si te poti face si singura cubenzi cu ceara

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat