| 009 a întrebat:

Daca ma spal cu sapun cu sulf de 3 ori pe zi si ma dau tot de atatea ori cu o crema de la gerovital plant http://www.naturaplant.ro/produse/2318/Crema_sebo-reglat oare_purificatoare
in cam cat timp imi vor trece cosurile? o sa-mi treaca si semnele?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Annemary_2131 a răspuns:

Tot eu ti-am zis de sapunul cu sulf...ai incredere, incearca, mai ales ca nu e scump.cati bani am dat eu pe remedii pentru cosuri pana sa aflu despre sapunul cu sulf.
am si eu semne de la cosuri dar micute si destul de putine, si chiar nu ma deranjeaza, sunt foarte bucuroasa ca nu mai am nici un cos pe fata(uraaa!) si am cam o luna de cand folosesc sapunul.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă cu o loțiune antiseptică, spălatul cu săpunuri solide frecvent usucă foarte mult tenul.
Încearcă și o mască cu acid de fructe.
Pa, pa.

| T30D0RA a răspuns:

Eu am lotiunea de la Gerovital Plant. E buna cat de cat. happy

| marrr a răspuns:

Nu ai voie sa te dai cu o crema sau un gel de cosuri decat de doua ori pe zi, adica dimineata si seara. Nu cred ca e nevoie de sapul cu sulfthinking Unul de la dove este bun pentru ca are PH-ul pielii si nu usuca, apoi aplici gelul si clatesti cu apa calduta. Si eu am avut acel gel si nu pot sa zic ca a facut ceva spectaculos. Am ajuns sa folosesc astfel de geluri pentru a-mi curata fata, ca geluri miraculoase nu exista. Asta e pubertateathinking

| DoubleS a răspuns:

Cosurile da, insa semnele un pic mai greu happy

| oPeL68 a răspuns:

Depinde de cat de grav e. Poate sa tina si cateva zile, dar la prima 'intarziere' de la obisnuinta pot sa-ti reapara