| iLOVEquestions a întrebat:

Daca mananc toata ziua APROAPE NUMAI fructe, timp de o saptamana sa zicem, cat slabesc? happy
+ niste exercitii de abdomen si muulta bicicleta, caci merg la bunici si o sa am toata ziua la dispozitie! happy
:*********

2 răspunsuri:
| JustDoIT11 a răspuns:

In primul rand, mananca numai o piersica sau alt fruct pe zi ( deci doar un fruct ) si multa apa. asa vei slaba cam 1 kg pe saptamana. dar incearca supa de varza, eu am slabit 4-5 kg pe saptamana sau chiar si 7 kg cu aceasta reteta. reteta nu este initial pentru slabit, si ai grija ca ceasta reteta te poate aduce la malnutritie daca o tii prea mult..cauta pe google reteta supa de varza pentru slabit sau trimite-mi un mesaj sa iti scriu eu reteta. deci numai un fruct pe zi, multa apa si putina supa. mult succes. aa ...si mult sport! poti practica inotul dupa ce te intorci de la tara (daca ai unde) el te ajuta sa slabesti cel mai mult. sper ca te-am ajutat. eu aveam 68 kg si am 12 ani..acum am 39 kg si am ajuns la greutatea asta intr-o luna jumatate.

| Dhom a răspuns:

Numai fructe + exercitii timp de o saptamana inseamna aproximativ 2 kg dar asta depinde si de tipul exercitiilor pe care le faci.