| Hadasha a întrebat:

Daca nu mananc timp de o saptamana..cat o sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KamyGirl a răspuns:

Nu iti recomand sa faci asta! Vei slabi in orice caz, dar te poti imbolnavi foarte grav. Daca vrei sa slabesti, incearca sa mananci, dar nu mult, mai ales dupa ora 7. Evita painea, sau uleiul, si mananca multe fructe si legume, dar mai ales fa mult sport. Bafta kiss

2 răspunsuri:
| LoveÈℓa a răspuns:

O sa ajungi in spital. A nu manca o zi este oribil dar o saptamana este tortura pentru corp.
Incearca sa mananci fructe si legume si clar FARA dulciuri, inlocuieste painea alba cu cea neagra si fa miscare in fiecare zi.

| LoveÈℓa a răspuns (pentru LoveÈℓa):

Scuze de cum am scris,, dulciuri,,(e scrisul albastru si daca dai click iti apare un site). Din greseala happy