| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am luat niste mocasini care nu mă strâng insa îmi lasă în spate carne vie de atâta bătut, ce le pot face?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sa-i arunci!

| Felys a răspuns:

Le bagi pe interior pe acolo pe unde te ranesc niste crema grasa de maini de fata nu conteaza, sa fie cat mai grasa si se vor lasa. Ungi bine pe interior fix pe unde te bate

| WhiteLife a răspuns:

Îi dai cu crema de mâini seara acolo (mai multe seri la rand), ar trebui sa se simtă o diferență (nu foarte mare). Eu îmi iau de la Deichmann un fel de plasturi din piele întoarsă ce se lipesc deasupra călcâiului pe pantofi și astfel nu te mai bat, pentru că e material moale. Sunt foarte confortabili. Costa probabil până în 20 de lei, găsești la ei pe site. Îți mai poți lipi plasturi pe picior de fiecare data când iei papucii respectivi.