| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara mi-am luat o pereche de ghete si ma cam strang si am facut in spate la calcai o batatura si ma ustura tare ce as putea sa fac sa se mai largeasca ghetele

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ghete bărbătesti sau de damă?

| Aimwork a răspuns:

Sosete flausate si mergi putin cu ele. Se vor largi mult mai usor chiar daca va fi mai greu..sau roaga pe cineva cu piciorul putin mai mare sa le poarte putin prin casa.
Nu va dura mult durerea ta, dar pana atunci foloseste un plasture. durerea e aproape 0 si fiind inca ceva in gheata se vor largi si mai bine.
Succes!