| maria225 a întrebat:

Sunt reprezentant Avon de cateva luni. M-am inscris prin intermediul unui lider Avon si de atunci acel lider imi pune mereu comanda pe internet. Mi-a spus ca nu imi pot pune singura comanda deoarece sunt incepatoare.Este adevarat?

6 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Nu e adevarat, iti poti pune singura comanda uite aici http://www.claudia09avon.eu/......i-comanda/

| Ela_2196 a răspuns:

Da, acest lucru nu e adevarat. liderul iti plaseaza prima comanda pentru ca el este cel care iti face nr de reprezentant intrucat asa e normal. dar e vb doar de prima comanda pentru ca urmatoarele ti le plasezi singura. cerei nr de reprezentant sau cel mai simplu suna la bucuresti sa iti afli nr de repr si plaseazati singura comanda. uite id meu anela_avon da-mi add si te voi ajuta cu cea mai mare placere sa iti plasezi tu singura comanda si sa nu mai depinzi de liderul tau. :*

| tatiana123 a răspuns:

Nu este adv o poti pune si singura.eu in prima companie mi-a pus-o liderul meu iar acum in a 2 companie m-a intrebat daca vreau eu sa o pun si am zis da si ea m-a ajutat

| AVON_7666 a răspuns:

Nu nu este adevarat

coordonatorul ar trebui sa iti puna prima data comanda ca poate nu te descurci dar dupa ar trebui sa te ajute sa ti-o pui singura

iti las id-ul meu daca mai ai intrebari sau probleme : avon.romania1

| ΣЦ a răspuns:

Nu,si comenzile iti vin acasa sau ti le da liderul?

| maria225 explică:

Va multimesc mult pentru ajutor.Comenzile le primesc prin curier rapid.