| TzuKy a întrebat:

Daca nu port cravata la costum, asta inseamna ca n-am bun simt?sad

6 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Doamne nuuuuuu laughing. Doar ca costumul arata foarte bine completat cu cravata. Si camasa arata mult mai bine cu camasa.

| Simpatic a răspuns:

Sau un papion laughing

| Pitic a răspuns:

Nu, sigur ca nu, ce prostie, acum 5 ani daca imi aduc aminte la nunta matusi mele cravata avea doar socrii si inca 3 babalaci laughing)
e mai chic fara cravata,

| RainUmbrella a răspuns:

Nu neaparat daca nu-ti place cravata poti incerca o fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai,fi liniştit! happy Atâta timp cât ai acel zâmbet ca să impresionezi, nu se va observa absenţa cravatei. Este un accesoriu din punctul meu de vedere. Important este să te simţi tu comod, nu neaparat să fi foarte elegant.
O seară de vis în continuare!

| EuEduard a răspuns:

Nu neaparat. Depinde si de aspectul costumuiwinking