| Clasic a întrebat:

Ce prestatie va face un om la cravata si costum? happy

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

La prima vedere, de om educat. Când începe să vorbească însă îți dai seama de adevărata lui valoare.

3 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Hmmmm. Eu cand vad un om cu costm, ma gandesc ca este sitilat, manierat...

| IuliiMarie a răspuns:

Pai cand il vezi zici in sine ca este un om elegant, bogat si un om care tine la onoarea lui. Sper ca ti-am fost de folos!

| FRS a răspuns:

Prestatie foarte buna. Eleganta si rafinament. acum depinde si de cravata dar si de costum. Daca nu ai idei poti urmari bloguri profil. Iti recomand www.royalthings.wordpress.com. Eu de acolo ma inspir.