| alex_5850 a întrebat:

Peste cateva luni este nunta unchiului meu si ma intrebam ce fel de costum sa port ce cravata, panion etc. apreciez orice sfat.

Răspuns Câştigător
| ҡđų' a răspuns:

Eu zic sa renunti la clasinul costum si camasa

alege niste blugi negri cu un tricou alb mulat si un sacou negru iar in picioare poate niste tenisi negri
sau tot la fel blugi negri cu o camasa in carouri, colorata cu maneci scurte

depinde si de varsta ta
daca ai pana in 18 ani eu zic ca merge

bafta si casa de piatra unchiului tau kiss
distractie placuta la nuntawinking

5 răspunsuri:
| MusicisMusic a răspuns:

Hm... Poti sa porti un costum negru, negru cu acele dungi sau ceva crem. I-ati costum cu vesta pentru ca daca va fi cald sa nu ramai in camasa direct(mie nu mi se pare estetic). Poarta o cravata.(lasa papionul unchiului tau adica mirelui)

| atianin a răspuns:

Poarta costum dar fara cravata sau papion ca nu e fratele tau pentru ca sa fii asa de formal.

| unione a răspuns:

Costum negru simlu sau cu dungi subtiri. Camasa alba, bleu sau roz si cravata. daca camasa are dungi, cravata sa fie simpla si invers. daca porti si o vesta, ea intotdeauna merge cu o camasa cu maneci LUNGI. Pantofii negrii, iar dupa ce ii dai cu crema, astepti sa se usuce si ii freci bine de tot cu o carpa uscata, asa vor luci frumos pentru ca crema face sa le dispara luciul.
nu te imbraca sport, la asa un eveniment toti barbatii/baietii se vor imbraca elegant.la fel fetele, sa vezi ce rochii frumoase vor avea
distractie placuta!

| RoxanaRzz a răspuns:

Pai pentru asta e nevoie de ceva mai special. Cum ar fi o cracata cu pete, o camasa in culori vii de primavara, iar pantaloni si hanoracul sa fie negre sau poate un gri mai inchis