| Lollllipop a întrebat:

Daca particip la concursul Miss&Mister ce rochie as putea purta? De exemplu eu consider ca nu ma avantajeaza o rochie lunga. As dori idei, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pentru proba de seara e cam un MUST sa ai rochie lunga, rochile scurte nu dau atata eleganta si o sa pice destul de prost. A fost o fata odata cand am fost la un bal cu rochie scurta si toti s-au uitat urat. Uite aici multe modele de rochii lungi, ceva de aici tot trebuie sa te avantajeze:
http://starshiners.ro/rochii-de-seara/filtru/pagina-3#bcklnk