| Andreeaaaaaaa a întrebat:

Particip la Miss si am proba unde trebuie sa fiu intr.o tinuta de seara.As vrea o rochie lunga. Aveti idei? Eu sunt bruneta deci as vrea o rochie alba.Ma puteti ajuta? multumesc.

1 răspuns:
| iugaroxana a răspuns:

Iti poti lua o rochie alba, albastru intens sau rosie. Merg aceste culori foarte bine la parul brunet(mai ales daca esti putin mai inchisa la ten) poti sa iti prinzi ceva sclipitor in par:*:* pantofii sa se asorteze cu rochita
SPER CA TI-AM FOST DE FOLOS:*:*:*