| anonim_4396 a întrebat:

Dacă peste perspirex pulverizez câteva pufuri de parfum, oare irită pielea? Este contraindicat să dai cu parfum peste deodorant/antiperspirant?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

E posibili sa îți irite pielea, foloasete parfumul haine, nu are rost sa îl amesteci cu deodorantul

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Nu irita. Desi nu stiu pe nimeni care se da cu parfum la subrat, parfumul se da pe gat, pe incheietura mainii... Antiperspirantul are si el miros si nu are rost sa il amesteci cu parfum

| anonim_4396 explică (pentru WhatABeautifulDay):

De fapt ceea ce numesc eu parfum este un deodorant de același fel cu parfumul pe care îl folosesc. Despre Joop! Homme este vorba.