| EmiiLoveYou a întrebat:

Care deodorant este mai bun, cel spray sau cel solid?
Si care dintre ele irita pielea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am solid şi sunt mulţumită de el.
Nu mă irit deloc.

| Bubulutsaa a răspuns:

Mda. eu am avut pana acum solid. sincer. nu sunt asa de incantata de el. Daca te dai cu cel solid, te iriti mai mult, din cauza transpiratieihee hee). eu folosesc spray :*.

| BadxGood a răspuns:

Eu cred ca spray-ul mi se potriveste mai bine... insa daca vrei eficacitate mai mare cred ca roll-on-ul e cel mai bun.