| Knnzul a întrebat:

Daca sunt inscris la un curs de frizer/hair stylist si nu iau diploma ca nu am facut bine la examen, mai pot sa dau iarasi pentru examen?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cere informatia celui care a organizat respectivul curs.

| Bondarel99 a răspuns:

Atata timp cat tu ai platit acel curs ar fi un tupeu extraordinar din partea lor sa nu te lase sa iti iei diploma. Vorbeste cu responsabilul de curs si intreaba cand mai poti sa iti iei diploma, daca zice ceva fa-i scandal si gata.

| IsabelaIssa a răspuns:

Da, o sa dai examen pana il iei, si atunci iti da si diploma. Tu platesti cursul, nu diploma. Aceasta vine in urma rezultatelor tale. Intreaba acolo cand se organizeaza urmatorul examen. Bafta la examen!