| Biuka a întrebat:

Daca sunt mai lata in umeri ce imi e indicat sa port(in materie de bluze, geci, maieuri, tricouri...)?

Răspuns Câştigător
| Zoey_7336 a răspuns:

Daca esti lata preferabil nu purta maieuri tip bretele si nici tricouri sau bluze cu umerii bufanti.
Cel mai bine ti s'ar potrivi nisthe blize diafane sau mulate iar daca vrei decolteu preferabil sa fie rotund.fi foarte atenta cand vrei sa porti o rochie.sa nu iti alegi una cu spatele gol deoarece e posibil sa-ti faca umeerii mai lati decat is.cam atat poti sa-ti spun, sper ca te'am ajutat:*