| Negru_Rebeca_2002 a întrebat:

Salut tuturor! De când a venit vara imi tot ies cosuri pe umeri din cauza căldurii, si port maieuri, nu tricouri ca să-i acopăr. Cum pot scăpa de coșurile acestea? Vă rog, știe cineva? Multumesc.

2 răspunsuri:
| ASMA14 a răspuns:

Mergi la farmacie si intreaba-le pe doamnele de acolo ce iti recomanda

| onivapupa a răspuns:

Mai ales acum vara e bine sa te speli mai bine pe zona umerilor si pe spate unde tind sa apara cosuri. Ce mai poti face e sa iti exfoliezi pielea de pe zona aceea