| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt minora si vreau sa ma duc la un salon sa ma pensez trebuie sa merg cu un adult?

13 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Nu, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu-ti cere nimeni buletin.

| anna_7069 a răspuns:

Nu trebuie sa mergi cu un adult, decat daca esti genul de persoana mai timida. si decat daca vrei parerea unu adult. happy daca nu e ok, sa mergi singura...

| Letytzy@ a răspuns:

Nu trebuie sa mergi cu un adult...kiss

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Nu

| Brotacelu a răspuns:

Nu

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Din cate stiu eu..nu ca doar nu faci ceva grav.

| b3bita a răspuns:

Sigur ca nu laughing

| IuliaWosster a răspuns:

Nu normal ca nu... nu faci nimic interzis deci. te poti duce singurabatting eyelashes kiss

| pysysexyshyrea a răspuns:

Nustiu k crezi u da si eu s minora si ma duc singura! deci? nu-i nimic o problema!

| chr_7518 a răspuns:

Nu

| chillbab3 a răspuns:

Nu. te poti duce singura

| thegirl a răspuns:

Te poti duce singura chiar daca nu esti majora.insa alege un salon mai bun. ca sa iti de'a o forma corecta a sprancenelor:*