| ioana12adriana a întrebat:

Vreau sa merg sa ma pensez la un salon in Targu-Jiu, dar nu vreau un pret exagerat(maxim 8 lei) pentru ca ma pensez saptamanal. Ce imi recomandati? Poate aveti si un nr de telefon..Multumesc!

5 răspunsuri:
| Madalina123 a răspuns:

Cum sa te pensezi saptamanal? Eu ma pensez odata la 1-2 luni, tot la salon. La mine costa 20 de lei pensatul, deci nu cred ca o sa gasesti "sub 8 lei"...

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Pai cumparati un set de sabloane si iesi si ieftin.tu stii...

| ioana12adriana explică (pentru AllForOneAndOneForAll):

Sti tu un magazin de unde as putea sa-mi iau? Sunt in Targu -Jiu de 1 luna jumatate

| AllForOneAndOneForAll a răspuns (pentru ioana12adriana):

Intra pe site la E.L.F sunt 9 lei

| DalyDanyOana a răspuns:

Poi du-te in mogoseni acolo este un salon unde te penseaza cu 5 lei.