| Sfaterly a întrebat:

Dacă vreau sa ma duc la salon sa ma pensez cum trebuie sa ma adresez la receptie? Ce trebuie sa spun?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Buna ziua,
Am venit sa inspectez acceleratorul de particule si sa afirm niste teorii alea fizicii cuantice. Dupa care vreau si un kg de cartofi... pentru salata

| metehne a răspuns:

"Bună ziua, aș dori și eu un pensat! Cum procedez? Aveți timp astăzi sau îmi trebuia o programare?" Ceri detalii ca preț, ora etc
Nu este dificil deloc.
Pa, pa

| biwltyad a răspuns:

Probabil doar sa spui ca vrei o programare pentru pensat. La fel cum iti faci o programare pentru orice altceva. Cei de la receptie tot oameni sunt deci pot intelege ce le ceri si daca le zici " eu pensat cand pret", nu cred ca trebuie sa iti faci prea multe griji in legatura cu asta. Intri, saluti, spui ce ai vrea, iti spune pretul si cand e liber, daca nu pe loc iti face programarea si e totul gata. La fel cum ar fi la coafor sau orice fel de salon banuiesc eu.

| Darius123456 a răspuns:

Am venit in *** mea sa ma pensez