| Şoricel_3591 a întrebat:

Daca tin parul prins (impletit sa in coada) imi creste mai repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,parul creste la fel de repede indiferent daca il ai prins sau nu.De altfel, nu e indicat sa-l tii mereu prins, deoarece lucrul acesta poate duce la sensibilizarea si ruperea acestuia.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RamiFlore a răspuns:

Nu poti stimula cresterea parului doar tinandu-l prins in coada.De ce negi realitatea? Nu exista modalitati de a face parul, unghiile sa creasca mai repede! Tot ce se spune sunt escrocherii.
Fii mai realista!

| elektrix a răspuns:

Parul creste mai repede daca il ai intins (adica prins in coada).