| cristi7806952 a întrebat:

Buna TPU, sunt baiat si am parul lung peste umeri e destul de lung, este adevarat daca tii parul prins in coada lejer sau impletit tot timpul creste mai repede si mai lung si sanatos? Ofer funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E un mit.
Eu doar când mi-l vopsesc, am observat că se "accelerează" creșterea părului.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu, parul are o rata a sa de crestere care nu poate fi influentata. Mit-uri conform carora iti indeseste parul sunt destule.M-am barbierit in cap timp de peste 10 ani, o data la 2 zile, dand cu lama pe cap.Degeaba,am la fel parul acum.Si pot sa iti spun faptul ca de la 0, la ponny tail (sa il poti prinde) dureaza in jur de 1 an jumate. Testat de mine laughing

| mi25 a răspuns:

Dimpotriva!

| niculita4tpu a răspuns:

Nu creste sanatos, se toceste mai repede.