| deea222 a întrebat:

Cum creste parul mai repede? in coada, impletit sau desprins? va rog. dau funda

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Se spune ca impletit creste mai repede dar adevarul e cu totul altul. Adica el creste la fel oricum l-ai tine si doar folosirea diferitelor produse ii poate modifica rata cresterii foarte putin.

11 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Părul creste mai repede dacă e prins intr-o coadă, dar poţi încerca şi cu ulei de ricin, îţi iei de la farmacie.
Aici ai 3 măşţi care accelerează creşterea părului:
http://healthy.kudika.ro/......rului.html
Succes!

| 愛日本 a răspuns:

Mai prost e răspunsul tău decât întrebarea ei.winking

| andiflorescu a răspuns:

Logic ca desprins laughing si unda-l cat mai deswinking metoda cu udatul incercata de mine la mare laughing

| LaFleurBelle a răspuns (pentru andiflorescu):

rolling on the floor)) cam absurd raspunsul tau :*

| andiflorescu a răspuns (pentru LaFleurBelle):

Da nu sunt doctor laughing acum ce vrei si uh rolling on the floor si faza cu udatu' e serioasa laughing m-am dus la mare tuns cu 1 si dupa zece zile aveam plete surprise laughing

| LaFleurBelle a răspuns (pentru andiflorescu):

:O rolling on the floor))) apa sarata e de vina smug

| andiflorescu a răspuns:

Tot nu inteleg ce ai cu omu' asta? laughing

| deea222 explică:

Baaii u dc raspunzi? taci dracu happy daca nu stii sa vorbesti frumos happy

| deea222 explică:

Prost esti u

| deea222 explică:

Pentru k nu sunt kiss tu dc nu vrei sa accepti k esti un mareee prostwinking?