| ady9003 a întrebat:

Daca am pistrui inseamna ca sunt urat plss sinceritate

Răspuns Câştigător
| alexxy_8614 a răspuns:

Buna.Sa stii ca nu`i adevarat deloc multi oameni au pistrui si nu e nimic rau in asta mie chiar imi plac persoanele cu ochii albastri si pistrui :X Nu trebuie sa iti pese ce spun cei din jur despre tine ci conteaza ce zici u de tine parerea ta este cea mai imp happy arati cum vrei te imbraci cum vrei, conteaza sa iti placa si sa te simti bine in pielea ta Deci u esti pe primul plan apoi ceilaltiwinking

15 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Oamenii cu pistrui au farmec personal.

| Gabytzaa98 a răspuns:

Nu e adevarat. fetelor chiar le plac pistruii! arata chiar fain.asta nu inseamna ca esti urat sa stii.SINCER!

| Daisy_5316 a răspuns:

Nu măi, sunt oameni urâţi, dar asta nu se trage de la pistrui.

| anotherhumanbeing a răspuns:

Nu. inseamna ca esti pistruiat si simpatic.

| Rj a răspuns:

NU! Multe persoane adora pistruii. Si oricum cel mai mult conteaza frumusetea interioara. Deci nu-ti fa griji si nu te complexa, cum te vezi tu asa te vad si ceilalti. Trebuie sa te simti bine in pielea ta!

| mitroidany a răspuns:

Depinde cat de vizibili sau cat de mari sau cati si frumusetea consta si in alte aspecte. o poza?

| AdelinaC a răspuns:

Cum sa fii urat? Niciun om nu poate zice asa ceva despre el.Toti suntem creatia lui Dumnezeu, facuti,, dupa chipul si asemenarea Sa". Daca cineva te face sa te simti prost din cauza pistruilor, nu-l baga in seama. Tu esti frumos asa cum esti tu, de fapt orice om are frumusetea lui unica.

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Dack ai pistrui nu inseamna ca esti urata pentru ca pistrui nu ai numai uh ci aproape jumate din vedete, nu uita daca esti putin mai diferita esti cu mult mai speciala nu mai urata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Am un prieten care are pistrui si nu e deloc urat ( nu's gay ). Nu neaparat pistruii fac o persoana urata, frumusetea fizica depinde de mai multe lucruri oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.inseamna ca lui Dumnezeu sau naturii i-a placut diversitatea.sant oameni carora le plac pistruiatii.altora negrii. mie-mi plac asiaticele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi un mail la Laci@stilmasculin.ro si te pot ajuta cu mai multe sfaturi personale.

| Mihay4 a răspuns:

Nulaughing de ce?

| Alpha13 a răspuns:

Incorect, dar totusi daca nu iti plac pistruii tai, incearca sa te axezi pe altceva, gen :parul, hainele, personalitate etc happy

| roxxy202 a răspuns:

Cred ca cineva ti-a zis ca esti urat cu pistrui, sau nu-ti sta bine(daca asta ne intrebi)Bine, se zice ca oamenii care au pistru, sunt oameni norocosi, sper sa fie si in cazul tau valabila chestia asta. Dar ca sa fii mai relax iti zic ca si eu am pistrui, chiar destui, mai ales vara, din cauza soarelui imi ies mai multi, iarna imi mai dispar din ei.asa esti tu.cateodata vrei sai "dai jos", asa cum mi-a intrat o dat mie ideea asta in cap, si am inceput sa caut pe net tot felul de tratamente naturale, dupa care m-am razgandit, gandidu-ma ca oare cum as fii far ei? tot eiu, clar rolling on the floor, dar tu cum ai fii fara ei, sau am intrebat prietenii, cunostiintele si m-au sfatuit sa-i las.si ma bucur ca i-am lasat, in felul asta te poti simti mai diferit sau chiar mai special. dar ca sa nu mai lungesc, si tot vrei sa-i "dai jos" incearca un tratament cu zeama de lamaie. functioneaza sigur.happy

| giulianna123 a răspuns:

Sincer multe persoane sunt placute pentru asta...am o prietena care mereu se vaita ca are pistrui... dar ii sta super, asa ca nu mai fi complexata din cauza asta.