| anonim_4396 a întrebat:

Dar aceasta femeie cum vi se pare? E frumoasa? Care e trasatura ei fizica cea mai reusita?

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Pai e frumoasa trasaturile sunt frumoase si mimica fetei si corpu la fel iar pozele sunt reusite, felicitari fotografuluiwinking

18 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Draguta si ea. Cel mai mult imi place gropita din barbie.

| Daria a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc frumoasa.winking

| Daria a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc frumoasa.winking

| Artemisia a răspuns:

Nu e ea cea mai sexy femeie de la Hollywood, dar are niste ochi frumosi, iar parul ei arata bine.

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Cred ca arata bine are o silueta buna ca femeie si ador parul ei

| Diva a răspuns:

Imi plac ochii

| adriangabor92 a răspuns:

Superba femeie

| corina977 a răspuns:

Aceasta femeie nu este frumoasa, dar este naturala. O trasatura fizica reusita ar fi sanii cu toate ca nu prea ii are.

| ericka9 a răspuns:

Da, e frumusica.Imi plac ochii eiwinking

| Șâret a răspuns:

Imi plac ochii ei, si buzele.Este destul de frumoasa, poate ca o culoare mai inchisa la par ar prinde-o mai bine. Un machiaj mai inchis pentru ochi, un pic de bluch rozaliu si un gloss transparent, pentru ca deja vad o culoare frumoasa pe buze ar face-o sa arate si mai bine.

| Alice180297 a răspuns:

Femeia asta mi se pare draguta. big grin deci ochii si buzele mi se par chiar trasaturi reusite, iar nasul daca il avea putin mai mic si finut, iar forma fetei daca nu era ovala era perfecta big grin asta e parerea mea

| Chox a răspuns:

Sanii.

| andrusk06 a răspuns:

poza "danna22"e modificata pe taaz... faceti diferenta intre parul ei si parul de acolo, se vede clar, in rest mi se pare frumusica tipa
funda?big grin

| showtime1 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult ochiibig grin

| andreea_4139 a răspuns:

Imi plac ochii ei. dar sa zicem fata in general:d

| alexx22 a răspuns:

Poza danna22 nu este teribil de modificata si nu e pe taz, ci pe un site canadian de coafuri virtuale.

| alexx22 a răspuns:

Ce m-a mirat e ca desi ati zis ca nu e cine stie ce, am primit o sumedenie de raspunsuri, semn ca e o femeie frumoasa. lol

| Alexandra_5259 a răspuns:

Depinde de gusturi deoarece mie, de exemplu nu-mi place.