| Anitta97 a întrebat:

Ce trăsătura vi se pare cel mai sexy /frumoasa la o femeie? :3

54 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Picioarele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tie la un barbat?

| Anitta97 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi din București
Mie îmi place la un bărbat caracterul lui in primul rând, sa fie educat sa știe sa se poarte cu o femeie.
Normal ca si aspectul ca nu as accepta un bărbat care nu se îngrijește.
Sa fie înalt, nu imi plac bărbații scunzi
Sa aibă încredere in el

| Anitta97 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sa fie elegant, înalt
Sa nu fie prajina, sa aiba forme … dar nu mușchi din aia de bombardier. Totul cu bun gust și elegantă.

| Violleta2022 a răspuns:

Parul lung si natural, care este extrem de feminim si extrem de apreciat in ziua de azi, cand multe fete se tund scurt, sau isi bat joc de parul lor.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Atitudinea ei fata de mine.
Daca-si da ochii peste cap de cateva ori pe minut, poate fi si Miss Universe, ca dispar.
Daca stie sa arunce priviri, sa intretina flirturi si sa ma faca sa stau dupa ea, poa' sa fie si fara forme.

| Anitta97 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Wow văd ca mulți bărbați nu sunt neaparat atrași de aspect! Interesant ….

Răspuns utilizator avertizat
| Anitta97 explică (pentru TornadoIDS):

Hahaha buna teoria laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anitta97 explică (pentru TornadoIDS):

Știu laughing ai dreptate ce sa zic … e aspectul prima data, și eu tot așa gândesc. Ca mintea o afli după …. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru TornadoIDS):

Disperat e ala care nu-si poate lua ochii si gandul de la partea de jos a partii de sus, si crede ca face "casa" doar cu materialul de l ba.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Anitta97):

Pai aspectul poate fi interesant la prima vedere. In functie de varsta si cit de disperat esti, te detasezi de asta si privesti un pic din perspectiva ca sa vezi cu adevarat ce conteaza: ca ai cu cine sa discuti, ca e cineva pe care merita sa astepti o ora in ploaie torentiala daca e cazul, ca nu ajungi vreodata in pozitia sa te gindesti "taci, taci, taci in mm odata ca te pocnesc" in timp ce zimbesti si pari interesat de ce timpenii debiteaza, si multe altele.

| Anitta97 explică (pentru GabiDumitrescu):

Logic Gabi, dacă nu îți place caracterul degeaba e Barbie sau Ken laughing

| ReddY25 a răspuns:

Parul happy

| nyoentox2002 a răspuns:

Buzele sa fie cat mai mari pentru mumu?

| Anitta97 explică (pentru nyoentox2002):

Clar la fel și penisul trebuie sa fie ca sa aibă fata ce sa Mumu? Sauuuuuu?

| nyoentox2002 a răspuns (pentru Anitta97):

Sunt misogin nu de alta?

| Anitta97 explică (pentru nyoentox2002):

Esti scârbos

| Sistemulxxl a răspuns:

Eheeee! Trebuie sa fie inteligenta. Daca-i proasta...

| vlllaaddd a răspuns:

Ochii si zâmbetul

Răspuns utilizator avertizat
| ALM2000RO a răspuns:

Sinceritatea, modestia și eleganța (în limbaj, în mișcări și în maniere) happy

| Anitta97 explică:

Înseamnă ca îți plac bărbații, fiecare cu gusturile lui.

| nyoentox2002 a răspuns (pentru Anitta97):

Nu sunt homo, dar urăsc femeile, sunt Asexual dar nu 100%

| Anitta97 explică (pentru nyoentox2002):

Pai dacă nu ești 100% asexual procentul ala cu cine îl împărtășești?

| nyoentox2002 a răspuns (pentru Anitta97):

Am suferit după o gramadă de p***e parașute incat mi s-a luat de toate

| Anitta97 explică (pentru nyoentox2002):

Îmi pare rău pentru experiența ta

| Xexexexexer a răspuns (pentru nyoentox2002):

Esti gay mascat orice ai zice. Un barbat normal si inteligent nu ajunge sa faca asemenea generalizari pentru ca l-au ranit doua femei. Si femeile sunt ranite tot timpul si nu le vad sa ajunga la viziuni asa extreme. Esti hipersensibil. Mergi la psiholog.

| nyoentox2002 a răspuns (pentru Xexexexexer):

Una e sa fii gay alta e sa fii asexual
Gay înseamnă să îți placa persoane de același sex ce nu îmi place, și înca îmi plac femeile dar mi s-a luat de ele adica nu plac nicio fata în momentul de față, și vreau să fiu asexual sa nu mă atragă nimic adica niciun sex

| petrisor23 a răspuns:

Depinde.
Daca esti adolescent: arhitectura.
Daca esti mai in varsta: Softwareul primeaza in fata arhitecturii pentru ca cu cat inaintam in varsta softwareul conteaza tot mai mult in timp ce arhitectura se degradeaza tot mai mult.

| Anitta97 explică (pentru petrisor23):

Eu zic ca și arhitectura și software happy

| petrisor23 a răspuns:

laughing Cand un baiat spune de "toate femeile", problema e la el...

| Anitta97 explică (pentru petrisor23):

Clar laughing

| nyoentox2002 a răspuns (pentru petrisor23):

Da,nu prea am bani decât numai sa mă întrețin pe mine

| Gabrielll3 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Femeile sunt inzestrate cu un simt care detecteaza fricosii si papagalii care se tem si de umbra lor si ele nu au cum sa-i acepte. Astia nu sunt in stare sa protejeze si sa intretina o femeie si femeia simte asta.

| Kozi a răspuns:

Zambetul. Si pozitia (atat in picioare cat si pe scaun).

| Kozi a răspuns (pentru Kozi):

Sa clarific: daca sta frumos. Ca daca sta cocosata... nu.

| Anitta97 explică (pentru Kozi):

Foarte important! Bine punctat!

| Anitta97 explică (pentru Kozi):

Sa clarific … dacă sta dreapta și nu are Dinți? Ce faci?

| Xexexexexer a răspuns:

Daca eram femeie deveneam lesbi citind raspunsurile.

| Fatwagienurse a răspuns:

Creierul, insa femeile nu au asa ceva

| Ovid100 a răspuns:

Când are mâini, picioare, și organe care funcționează destul de bine.

| Anitta97 explică (pentru Ovid100):

Chiar dacă este grasa de ex 100 KG? Și organele funcționează?

| Ovid100 a răspuns (pentru Anitta97):

Dacă trăiește, eu aprob.

| Anitta97 explică (pentru Ovid100):

Hahaha

| Anitta97 explică (pentru Ovid100):

Și buni trăiește are 96