| anonim_4396 a întrebat:

Dar asta, cum vi se pare?
http://www.times.ro/lifestyle/biserica-ortodoxa-data-in- judecata

Răspuns Câştigător
| alexandruh a răspuns:

Dupa cum arata si sectiunea in care este postat "articolul" - Aproape adevarat. Aproape bineinteles cu majuscule

7 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Misto.sa-ti fac un printscreen? ca mie nu-mi arata nimicstraight face

| CrucifiedCountess a răspuns:

Dar respectivul http://www.cancan.ro/2008-06-25/Stapanul-Si-sclavul.html ce interdictie ar trebui sa aiba?

| lia a răspuns:

surprise Oh my God, nu imi vine sa cred, a innebunit lupu?
Este normal sa se impuna anumite reguli, in privinta vestimentatie si in privinta conduitei dar nu cred ca trebuia sa se ajunga la interdictie. Toti suntem pacatosi, daca ele nu au tinut la intimitatea lor si au facut public ceea ce fac in dormitor, nu cred ca este un motiv pentru ca sa li se interzica intrarea in biserica.
Asta este parerea mea, avem cu totii drepturi egale happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Repostez imediat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare de tot.