| MisterKat a întrebat:

Am gasit ceva interesant:
http://www.times.ro/lifestyle/test-de-virginitate-online
Ce rezultat ti-a iesit?! :)

13 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cred ca stiu dinainte daca sunt sau nu... Mai bine ma intrebai direct ca iti raspundeam.

| MisterKat explică:

Nu stiu daca conteaza. dar rezultatul e fenomenal! laughing

| MisterKat explică:

Toata lumea il poate face happy
Eu l-am gasit pe Internet si m-am gandit ca e destul de amuzant pentru ca vreau sa va fac sa fiti mai veseli, sa scapti de toate mizeriile din mass-media si de stressul cotidian. happy

| MisterKat explică:

Pt: eu_o_mare_engima: Eh. acum daca mai ai putin si nasti poti sa-l faciwinking
Sunt dezolat. crying Unde sunt fetele de 15 ani care pun intrebari ca vor sa faca sex sau ca nu le mai vine ciclul(desi si sunt virgine) si cred ca au ramas insarcinate?! Oh. va rog. nu ma dezamgaiti.
PS.Nu ma intrebati ce rezultat mi-a iesit. Nu e frumos sa intrebi un domn asa ceva laughing

| ellene a răspuns:

Ce prostie laughing

| faranume a răspuns:

Prea tareoh go on Sunt aproape virginalaughing
laughing

| AlinElle89 a răspuns:

laughingf tare

| florar a răspuns:

Mi/a iesit bine.Conteaza daca am copii?

| onur a răspuns:

Panarama mare treabaasta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii il pot face? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Predomina cbatting eyelashes

bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si daca-mi spune ca mai am putin si nasc, ce fac? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E criminal testul! Iar interpretarea geniala....niciodata n-am mai fost atat de aproape virgina!