| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exerciti pentru abdomen...as vrea sa dau putin din perinitzele pana la ziua mea in 28 iunie

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Incearca si jogging sa dai jos grasimea ce acopera patratelelewinking

| caravaggio a răspuns:

Http://www.twohundredsitups.com/ intra aici. iti faci testul initial si dupai urmezi programul in fnctie de rezultatul tau. Multa lume nu stie cum sa le execute corect, uite aici cum se fac http://www.youtube.com/watch?v=TKg_cdwq9l4

| francesca a răspuns:

Abdomene cat de multe poti.succes!