| geogi a întrebat:

Am nevoie din nou de ajutorul vostru...imi doresc din tot sufletul sa il vad si daca nu ne impacam stiu ca nu o sa il pot vedea pana in iunie cel putin avand si eu si el examene dar in vara cand o sa il vad as vrea sa fie ceva special un loc unde sa fim numa noi 2 sa putem vorbi linistit da nu stiu nici cum sa fac asta in iunie ii si ziua mea ce sfaturi imi dati? va rog cat mai multe

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Da, sa il inviti de ziua ta. Sau, daca nu, sa il inviti la o pizza in oras, asa puteti vorbi linistiti. Insa gandeste-te bine daca tu chiar asta iti doresti, sa nu regreti mai tarziuwinking

| Lorelai a răspuns:

Dar de ce nu va impacati? Poti vorbi cu el sau sa ii propui o intalnire chiar pana in iunie. Nu mai suferi asa, discuta cu el, poate se vor rezolva lucrurile.

| dulcik a răspuns:

Invital la ziua ta. Fa o cina romantica cu lumanarele si tot tacamu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti certati, dar inca mai tii la el. Aici intervine orgoliul. Amandoi va placeti, dar nu puteti trece peste ce s-a intamplat. Totusi, daca tii asa de mult la el si-i duci dorul, nu pierzi nimic dandu-i un telefon, propunandu-i un nou inceput.