| OhMyGod a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un regim alimentar si niste exerciti incat sa slabesc.As vrea sa slabesc la pulpe [bulanelaughing] si la abdomen.Si daca as putea sa imi fac un abdomen destul de ok..sa fie putin lucrat, ce imi recomandati? As vrea sa slabesc cam 20-25kg pana la vara.
Blah, si nu vreau raspunsuri scurte gen "Du-te la sala si m-ai las-o cu shawormalaughing"

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dar ce raspunsuri vrei? O formula magica pe care o rostesti si slabesti?

Regim alimentar :

http://www.getfit.ro/......abire.html

4-5 mese pe zi, putin si des

Evident, insosti de SPORT, fara EFORT nu faci NIMIC ca lumea.

| venusdoom a răspuns:

Incearca dieta dukan.

| biutza1997 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui so lasi mai moale cu grasimile iti recomand salatele mai ales acum si multa apa. exercitii fizice pentru abdomen iti recomand abdomenelesau este pe you tube scrie exercitit pentru... (zona cu probleme) in 8 minute si faci aceste exercitii timp de 14 zile si o sa vezi schimbari sper ca te-am ajutat. funda?

| Cristian29 a răspuns:

Alearga si alearga macar 30 minute pe zi(bine nu ca nebuna nu rezisti nici 5 minute) si mananca mancare facuta de acasa fara sucuri, chipsuri si alte prostii.
Atat.

| BlueIcessssssss a răspuns:

Asta nu tio putem spune noi ci doctorul pentru ca noi nu stim grupa ta de sange si ect, du-te al doctor si el o sa-ti spuna ce trebuie sa mananci ce sa faci si etc... Funda?