| skirlex a întrebat:

Dau funda am nevoie de ajutor am parul scurt in parti si sus il am mare, dati-mi si mie o idee cum sa-mi fac parul ca al lui dony(cantaretul de muzica).Dau funda pentru cel mai bun raspuns big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| madawonderful a răspuns:

Hmmm...trebuie sa te aranjeze cinevasmug sau ai incredere in tine si cu fixativ se rezolva. p.s: fixativul de la Taft pe negru e cel mai bun pentru ca are cel mai mare grad de rezistenta( 5). Sper sa-ti iasa!

1 răspuns:
| pysy5 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il faci cu placa ca sa il poti aranja exact asa cum vrei tu