| Rinadry a întrebat:

Va rog dati-mi o idee despre cum sa ma imbrac maine la scoala stiu ca ii o intrebare cam stupida da chiar am nevoie de ajutor(parul mi facut in bucle):*:*:*

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Mie imi place genul asta http://crownfashion1.blogspot.ro/......coala.html dar la ce frig este afara cred ca cel mai practic pentru o vreme tot in pantaloni va fi.

| Rinadry explică (pentru cat):

Mersii:* macar tu mi-ai fost de ajutor:*

| positivity a răspuns:

Crăciuniţă!

| stefanutzu112 a răspuns:

Pai draga domnisoara, parerea mea este sa te asortezi la otinuta mai adecventa sau daca maine te intalnesti si cu iubitul te poti inbraca mai sexyhappy

| MissWhite a răspuns:

Candva noi purtam uniforma....si singura noastra grija la scoala era sa invatam, sau maxim sa il vedem pe baiatul pe care il iubim pe acuns..nu sa facem parada modei.da.

| RoXyRaLu a răspuns (pentru MissWhite):

Fratee e scoalathinking daca esti frumoasa oricum se vede asta..nu este nevoie sa te imbraci in cine stie ce...eu cred ca niste blugi si o bluza alba sunt f okthinking

| Rinadry explică (pentru MissWhite):

Imi pare rau nu mai exista vremurile alea sh oricum maine este ultima zi asa ca daca nu iti convine trebuia sa nu comentezi

| Rinadry explică (pentru RoXyRaLu):

Eu vroiam doar o idee nimic altceva