| skirlex a întrebat:

Dau funda, am nevoie de ajutor vreau sa imi iau o pereche de adidasi care costa cam mult,, dar in cel mai scurt timp, dati-mi o idee cum sa imi conving parintii sa imi de-a banii neecesari.

2 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Pai explica-le ca is de calitate, ca te vor tine mai mult timp si ca nu o sa mai ai nevoie ceva vreme de alta incaltaminte(bine, nu trebuie sa fie si adevarat)

| bogdan722 a răspuns:

Am novoie de bani pentru un concurs de matematica pentru scoala si daca am castigat primesc diploma de merit.