| ysi a întrebat:

Dau fundă!
Eu am 1.58 înălțime. Tatăl meu are 1.82, iar mama 1.60. Eu, anul trecut aveam tot 1.58, și de anul trecut nu am mai crescut deloc.Eu am 13 ani.Credeți că m-am oprit din crescut?

Răspuns Câştigător
| Bibble a răspuns:

Nu, nu te-ai oprit. Te vei opri undeva la putin timp dupa 18 ani. Inaltimea copiilor (mai ales la fete) este in general intre cele ale parintilor. Adica nu vei avea mai mult decat tatal tau, dar nici nu cu mult mai putin

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Copii cresc pana la 18-22 ani.

| RAY a răspuns:

Cred ca abia acuma cresti pana la 19 ani tot vei creste cam vei avea 1, 87

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| lovecats123 a răspuns:

Eu se pare ca am crescut si acum in liceu