| ioneldan a întrebat:

am a 16 ani(implinesc 17 pe 7 decembrie)si am 1.77, 5. tata are 1.82 mama 1.60. mai am sanse sa fiu cat tatal meu la inaltime? mai am sanse? funda!

3 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Cu siguranta...pentru a-ti creste sansele poti alege sporturile care favorizeaza aceasta mica probema a ta.

| Chinezw a răspuns:

Da. pana la 18 -20 te mai dezvolti. corpul se maturizeaza. dupa 20 pauza. te schimbi : ingrasi, albesti ( usor usor ).

fa un sport!
nu fotbal -- volei, handbal, baschet. dar sa te tii de iele.
sau inot -dar te modifica si muscular

| Cocacola121 a răspuns:

Esti destul de inalt si da mai ai sanse