| stefanyparis a întrebat:

DAU FUNDA**.pot gasi crema depilatoare pentru mustata la farmacii, plafar?
cat costa?

Răspuns Câştigător
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde,am avut eu de la farmec, ma faceam la sprancene si..intai o inclazeam apoi aplicam luam de 2 ori si bine.o singura data am facut.

8 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Crema depilatoare gasesti si in supermarketuri...de la veet trebuie sa fie intre 10 si 20 de lei cred.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da,8 lei. gasesti si in supermarketuri :*

Răspuns utilizator avertizat
| aps a răspuns:

Da, poti gasi. sunt unele magazinee la care se afla acest produs. nu e foarte scumpa. preturile variaza in functie de cantitate, calitate si magazin happy. pretul mediu este de 10 lei.