| StEph_3689 a întrebat:

[dau fundita]Am citit pe internet despre uleiul de masline care este foarte bun pentru par. dar care este diferenta intre uleiul de maline extravirgin si uleiul de masline virgin? nu pot folosi pe cel "virgin" pentru par?

Răspuns Câştigător
| rihannna a răspuns:

Adyka cel Extravirgin este mai bun decat cel Virgin.
poti folosi si virgin... aparent nu este nici o diferentsa.si eu folosesc virgin pentru par si chiar e ft bun happy

2 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Difera prin metoda de presare daca se face la rece sau la cald sau in combinatie, virgin e cel care combina metoda de presare la rece cu cea de presare la cald pe cand cel extravirgin este doar presat la rece ceea ce e mult mai sanatos si bineinteles si mai scump.

| TheFreak9 a răspuns:

Nu nu il poti folosi pe cel virgin deoarece este prea puternic, si o sa iti sufere schimbari in rau parul