| TomaSorinel1974 a întrebat:

Dau oricui fundita celui ce imi da imagini cu cece din totul pentru dans sau dati-mi poze cumva pe facebook numele este toma sorinel dar sa fie totate imaginile cu imbracamintea ei din seriale ca am cateva haine foarte identice dati-mi orice raspuns folositor pllllllllllllllllliiissssssssssssssss

Răspuns Câştigător
| Nezura a răspuns:

Aici sunt unele din totul pentru dans:

https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| TomaSorinel1974 explică (pentru FashionDream):

Da e bun raspunsul dar as fi vrut cum e ea imbracata in niste pantaloni rosi cu dungi pe vertical si orinzotal, cadn merge pe platoul uni actor cu flin si rochi si mama lor lucrand acolo ii prinde