| DeyutzaDeea a întrebat:

Imi dati va rog, si mie, cateva seriale interesante, de orice fel vreti, niste seriale care credeti ca trebuie neaparat urmarite. Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| OverTheSun a răspuns:

Dr. House
Lost
Californication
Grey's Anatomy
Prision Break
Desperate Housewives
Gossip Girl
Mad Men
Two and a Half Men

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cateva seriale la care ma uit si ti le recomand:
The Vampire Diaries-un serial SF cu vampiri.Are toate genurile:drama, dragoste, actiune, aventura, horror.

Grey's Anatomy-Un serial cu si despre doctori.In serial este redata viata a 5 stagiari care vor sa ajunga cunoscuti chirurgi.

Merlin-Sunt sigura ca ai auzit de vrajitorul Merlin, de regele Arthur si cavalerii mesei rotunde.

Neveste Disperate-O comedie impletita cu drama care este centrata pe viata a 4 femei (prietene) bogate care locuiesc intr-un cartier de lux.Fiecare are o viata frumoasa in exterior, iar asta vor sa se vada, iar in familia lor sunt nefericite si isi doresc altceva.

Pretty Little Liars-Este un serial foarte captivant in care personajele principale sunt 4 adolescente.Viata lor era normala inainte de a fi ucisa lidera lor, Alison.Acum primesc mesaje private de la cineva care le vrea raul, semnat simplu A.

C.S.I. New York-un serial plin de crime unde misterele sunt rezolvate de o echipa profesionista.

Sper ca te-am ajutat :*

| aliceinchains a răspuns:

House M.D! E superb.
Am mai văzut Being Erica, mi-a plăcut mult. Și Lie to me.

| daηă a răspuns:

The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
Ghost Whisperer

| M25M a răspuns:

Lost
Grey's Anatomy
House M.D.
Terminator The Sarah Connor Chronicles
The Mentalist
The O.C.
Breaking Bad
Prison Break

| LolaLollita a răspuns:

Lie to mehappy e captivant, te invata sa citesti limbajul trupului

| supremxxxoxo a răspuns:

Dexter.Cel mai bun serial. Este vorba despre un criminal al justitiei. Sunt 7 sezoane la ora actuala, o sa-ti placa toate.

| supremxxxoxo a răspuns:

Dexter. Este vorba despre un criminal al justitiei. A castigat titlul de cel mai bun serial American. Sunt 7 sezoane la ora actuala, o sa-ti placa toate.

| ღSecretღ a răspuns:

Pretty little liars
Dr. House
Vampire diaries
erc... big grin

| DeyutzaDeea explică (pentru ღSecretღ):

Multumesc la toti!

| ღSecretღ a răspuns (pentru DeyutzaDeea):

Npc :*

| WhiskyGirl a răspuns:

Buna. Eu ma uit in fiecare saptamana la Tequila pe youtube, sau daca iti plac filmele de aventua te poti uita la " criminal minds " pe internet. Funda?

| Madellina a răspuns:

Game of Thrones este cel mai tare!

| Msmile a răspuns:

The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
The Walking Dead
American Horror Story
Grimm
Gossip Girl
astea sunt serialele mele preferate
sper sa iti placa!'